Onkoloji Evde Sağlık

İstanbul Onkoloji Hastanesi Evde Sağlık Hizmetini Nasıl Sunar

Evde sunulan sağlık hizmetlerimiz, uzman, konusunda deneyimli hekimler ve yardımcı sağlık personelimiz ile sunulmaktadır. Gerek duyulduğunda İstanbul Onkoloji Hastanesinin en ileri teknolojiye sahip laboratuvar, radyoloji ve diğer ileri tanı-tetkik sistemleri kullanılır. Hastalarımızın muayene, laboratuvar bulguları ve radyolojik görüntüleri dijital ortamda diğer hekimlerle anında paylaşılır, hastamız ev konforunda iken, tanı ve tedavisi multidisipliner ve çağın gerektirdiği en ileri teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilir.

Neden Hastaneye Entegre Evde Sağlık Hizmeti?

Evde sağlık uygulamamız ile hastaların ihtiyaç duyduğu tıbbi bakım ve tedavi hizmetlerinin, İstanbul Onkoloji Hastanesi standartlarını koruyarak, kişinin kendi evinde huzur ve konfor içerisinde verilmesini amaçlamaktayız.
Bu amaç doğrultusunda Evde Sağlık Bölümü olarak hastanın ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini, evlerinde hastanemizin deneyimli ekibi ile profesyonel bir anlayışla sunuyoruz.
Evde sağlık hizmetlerimiz, hastaların sağlık ve tedavi sürecine genel olarak hakim, deneyimli evde bakım doktorlarımızın koordinasyonu ile yürütülüyor.
Hastamız için gerekli muayene, tetkik ve tedavi bir bütünlük içerisinde, hastamızın geçmiş sağlık verileri göz önünde bulundurulmakta, gerektiğinde tetkikler hastane laboratuvarımızda çalışılmakta ve hasta ile ilgili bilgilerin bütünlüğü sağlanmaktadır.

İstanbul Onkoloji Hastanesi’nin belirlediği rehber ve talimatlara uygun olarak hastalarımızın beklentilerini ve haklarını verdiğimiz hizmetin her adımında göz önünde bulunduruyoruz.
Yapılan tüm işlemler yasal ve deontolojik kurallara bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. 

EKİBİMİZ KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Evde bakım ekibimiz, uzman doktor, diyetisyen, hemşire, fizyoterapist ve bakım destek personellerinden oluşmaktadır.

Ekibimiz konusunda deneyimli olup, profesyonel bir anlayışla hizmet sunmakta ve
hastalardan gelen önerilerle hizmet sunumunu geliştirmektedir.